ZWROT I REKLAMACJA

1.Jeśli nasz produkt wydaje się Państwu nieodpowiedni macie Państwo 10 dni na zwrot towaru licząc od dnia jego otrzymania bez podania przyczyny rezygnacji z zakupu.

W takim przypadku należy poinformować nas drogą mailową o chęci odstąpienia od umowy na adres heli.rajdi@gmail.com podając nr. zamówienia oraz nr konta do zwrotu kosztów zakupu. Produkt przed odesłaniem należy bezpiecznie opakować i następnie wysłać do nas wybranym przez Was kurierem na wskazany poniżej adres. Koszt powrotnej przesyłki jest po Waszej stronie. Po otrzymaniu produktu dokonamy sprawdzenia czy nie jest on uszkodzony oraz czy nie nosi znamion użytkowania. Nie będziemy odmawiać prawa do odstąpienia od umowy sprzedaży z powodów uszkodzenia etykiety lub/i firmowego opakowania produktu, które uległy ewentualnemu uszkodzeniu podczas otwierania i sprawdzenia produktu. Po weryfikacji otrzymanego od Państwa produktu jeśli nie będzie on uszkodzony lub/i używany niezwłocznie (do 7 dni roboczych) zwrócimy Państwu koszt zakupu towaru na wskazane konto.

2.Jeśli produkt wysłany przez nas okaże się uszkodzony bądź niezgodny z opisem zamieszczonym w naszym sklepie macie prawo reklamacji z roszczeniem wymiany na nowy pozbawiony wad lub możecie Państwo odstąpić od umowy sprzedaży roszcząc sobie prawo do zwrotu poniesionych kosztów zakupu wraz z kosztami wysyłki powrotnej do nas.

W takim przypadku należy poinformować nas drogą mailową na adres heli.rajdi@gmail.com o swoim roszczeniu (reklamacji/odstąpieniu od umowy) podając nr zamówienia oraz numer konta bankowego do zwrotu kosztów zakupu jeśli jest to odstąpienie od umowy zakupu. Prosimy w mailu opisać przyczynę (reklamacji/odstąpienia od umowy). Produkt przed odesłaniem należy bezpiecznie opakować i następnie wysłać do nas za pomocą Poczty Polskiej jako przesyłki poleconej. Po otrzymaniu produktu dokonamy jego weryfikacji. Sprawdzimy czy ewentualne uszkodzenie nie powstało w wyniku nieodpowiedniego użytkowania produktu. Jeśli reklamacja zostanie przez nas uznana odeślemy niezwłocznie produkt wolny od wad na nasz koszt.  W przypadku odstąpienia od umowy zakupu niezwłocznie (do 7 dni roboczych) zwrócimy koszt zakupu łącznie z kosztem wysyłki powrotnej dokonanej za pomocą Poczty Polskiej jako przesyłki poleconej.

Adres do odesłania produktu:

HELI RAJDI – VIEVEMAR
ul. Częstochowska 38/52 lok.103 
93-121 Łódź
dopisek: REKLAMACJA/ZWROT

(0)