O Nas

Pokrowce na deski do prasowania VIEVEMAR.

Nasza firma istnieje od 2006. Jesteśmy producentem pokrowców na deski do prasowania. Nasze Pokrowce na deski do prasowania dostępne są w wielu sieciach handlowych na terenie Polski, Francji, Niemiec, Belgi, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, USA oraz Kanady. Jesteśmy obecni na platformach Allegro, Ebay oraz AMAZON na terenie całego świata. Pokrowce Vievemar – Pokrowce na deski do prasowania to wyjątkowe wzory, najwyższa jakość oraz rozsądna cena. Jako jedyni w Polsce stosujemy przy druku tkanin technologie Lineaprint i Photoprint, które gwarantują intensywne kolory, przejścia tonalne barw oraz dużą rozdzielczość druku na tkaninach. Stabilizacja termiczna jako proces wykończenia tkanin, który stosujemy gwarantuje brak farbowania. Pokrowce posiadają certyfikaty niepalności w warunkach prasowania wydane przez Instytut Włókiennictwa.

Zapraszamy do zakupów.

tutaj nasze opinie: http://allegro.pl/show_user.php?uid=20606940

Pokrowce na deski do prasowania, Podkład na deskę do prasowania – polski producent najwyższej jakości pokrowców na deski do prasowania.

Dlaczego warto kupić pokrowiec na deskę do prasowania?

Prasowanie to czynność, której większość osób nie lubi. Jeśli Ty także do nich należysz, możesz sięgnąć po pewne, dostępne na rynku rozwiązania, dzięki którym prasowanie stanie się o wiele bardziej wygodne i komfortowe. Wystarczy, że zdecydujesz się zakupić pokrowiec na deskę do prasowania. Ten niewielki gadżet ułatwi prowadzenie żelazka, a do tego odmieni wygląd deski. Akcesorium to sprawi, że prasowanie zajmie Ci znacznie mniej czasu, a na jego zakup nie musisz przeznaczać dużej sumy pieniędzy.
Z jakiego materiału może być wykonane pokrycie deski do prasowania?
Do produkcji pokrowców na deski do prasowania najczęściej wykorzystywana jest wysokogatunkowa bawełna o dużej odporności temperaturowej – gadżet ten będzie Ci służył naprawdę długo, gdy materiał, z którego go wykonano doskonale znosi temperaturę do 280°Celsjusza. Zaletą bawełny jest także to, że nie zatrzymuje wody. Takie pokrycie deski do prasowania jest niepalne, co oznacza, że korzystanie z niego jest całkowicie bezpieczne.
Na jaką deskę pasuje pokrowiec?
Pokrowce, które są przeznaczone na deski do prasowania występują w różnych rozmiarach, co oznacza, że z łatwością możesz wybrać ten, który będzie idealnie pasował na posiadany przez Ciebie model. W sprzedaży znajdziesz dzisiaj pokrowiec na deskę do prasowania o rozmiarze:
  • Small, który sprawdzi się, gdy używasz deski o wymiarach 112×30 cm;
  • Medium, który odpowiedni jest na deskę mająca blat o rozmiarze 126×42 cm;
  • Large, który należy wybrać, gdy Twoja deska do prasowania ma wymiary 142×44 cm.
Pokrowce na deski do prasowania są mocno zróżnicowane nie tylko pod względem rozmiarów, ale też kolorów i wzorów – możesz wybrać ten, który najbardziej ci się spodoba.
Jak mocuje się pokrowiec na deskę do prasowania?
Pokrycie deski do prasowania składa się z kilku warstw, dzięki czemu nie tylko ułatwia prasowanie, ale zapobiega też rysowaniu stopy żelazka przez podłoże. Tego akcesorium możesz używać zarówno podczas prasowania na mokro, jak i na sucho. Pokrowiec wyposażony jest w sznurkowy, zakończony stoperem ściągacz, dzięki czemu doskonale przylega do blatu deski, nie przesuwa się i nie fałduje, co sprawia, że prasowanie może stać się czynnością, którą wreszcie polubisz. Sznurki, które pokrowiec na deskę do prasowania ma doszyte nie tylko utrzymują go na miejscu, ale też ułatwiają jego zakładanie – zajmie Ci to dosłownie chwilę.
Czy warto kupić podkład do prasowania?
Kiedy fabrycznie zamontowany na Twojej desce podkład zużył się bądź gdy posiadasz deskę z cienkim podkładem lub bez, nie musisz od razu wymieniać jej na nową. Wystarczy, że kupisz podkład do prasowania, a deska będzie Ci służyć jeszcze naprawdę długo. Podkład pasuje do deski o rozmiarze 126×42 cm oraz 142×44 cm, ale możesz go przyciąć tak, aby był odpowiedni także na mniejszą deskę. Docięcie podkładu do rozmiaru i kształtu deski nie sprawi Ci żadnego problemu. Grubość podkładu wynosi około 5 mm. Zarówno mata do prasowania, jak i pokrowiec na deskę to akcesoria, które znacznie podnoszą komfort prasowania – pamiętaj, że możesz je kupić za niewielkie pieniądze.
(0)